Aktualności

W tej sekcji znajdziesz najświeższe wiadomości z życia Żłobka Miejskiego w Przasnyszu. To także miejsce, w którym informujemy rodziców o planowanych spotkaniach, zmianach i różnorodnych atrakcjach. Zaglądaj tu często.

Załącznik Nr 1 do Protokołu Rekrutacji

Przasnysz, 10.04.2024 r.

Lista kandydatów przyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym w Żłobku Miejskim w Przasnyszu przy ul. Świerczewo 8:

Olszak Zofia
Opalach Franciszek
Brzostek Antoni
Wątkowski Adam
Głuszczyński Nikodem
Szeremeta Nikodem
Ambroziak Laura
Sekuna Miłosz
Zakrzewska Marcelina
Gajewski Antoni


Lista kandydatów przyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym w Żłobku Miejskim w Przasnyszu przy ul. Lipowa 8:

Fryziel Aurelia
Puźniewska Marianna
Majkowski Gabriel
Jankowski Jakub
Matuszewska Aleksandra
Piotrowska Zofia
Nowotka Ignacy
Sęk Tymoteusz
Wesołowski Józef
Wiśniewska Blanka
Czapko Nikodem
Kierat Alan

 • 10
 • kwietnia
  2024

Ogłoszenie o naborze dzieci do Żłobka Miejskiego w Przasnyszu

 

 

Żłobek Miejski w Przasnyszu ogłasza nabór dzieci do żłobka na rok szkolny 2024/2025. Do placówki będą przyjmowane dzieci od ukończenia 20 tygodnia życia do lat 3. Rekrutacja rozpocznie się 1 marca 2024 r., a zakończy się 29 marca 2024 r.

Żłobek zlokalizowany przy ul. Świerczewo 8 oraz przy ul. Lipowa 8 łącznie dysponuje 21 miejscami ogólnodostępnymi.

Karty zapisu dziecka do placówki można pobrać w Żłobku Miejskim w Przasnyszu lub ze strony internetowej www.zlobekprzasnysz.pl Karty zapisu dziecka można składać osobiście w Żłobku Miejskim w Przasnyszu przy ul. Świerczewo 8 codziennie w godzinach 8.00 - 15.30 lub drogą pocztową na adres: Żłobek Miejski w Przasnyszu, ul. Świerczewo 8, 06 - 300 Przasnysz.

Wszelkie informacje dotyczące rekrutacji dzieci do Żłobka można uzyskać pod numerem tel. 29 75 10 450

Do karty zapisu dziecka należy dołączyć niezbędne dokumenty i oświadczenia wskazane w § 2. pkt. 9 Zarządzenia NR 1/2024 Dyrektora Żłobka Miejskiego w Przasnyszu z dnia 14 lutego 2024 r. w sprawie wprowadzenia Regulaminu rekrutacji dzieci w Żłobku Miejskim w Przasnyszu na rok szkolny 2024/2025 (dokument w zakładce "Do pobrania")

 • 15
 • lutego
  2024

W ramach akcji #PKOdzieciom Fundacja PKO Banku Polskiego bezpłatnie przekazała zestaw ratunkowy LifeVac naszej placówce. Otrzymany sprzęt umożliwia na szybkie i skuteczne udrażnianie dróg oddechowych dzieciom, które się krztuszą lub dławią.

 • 17
 • stycznia
  2024

Miasto Przasnysz pozyskało 19 200,00 zł zł z programu "Maluch +" na zapewnienie funkcjonowania 20 miejsc opieki dla dzieci do lat 3.

Program Maluch+ wspiera rozwój instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 - żłobków, klubów dziecięcych i dziennych opiekunów. Beneficjenci programu mogą otrzymać dofinansowanie do tworzenia i funkcjonowania miejsc opieki. Maluch+ jest programem rocznym. Celem programu Maluch+ jest zwiększenie dostępności terytorialnej i finansowej miejsc opieki w żłobkach, klubach dziecięcych i u dziennych opiekunów dla wszystkich dzieci, w tym dzieci niepełnosprawnych oraz wymagających szczególnej opieki.

 • 13
 • stycznia
  2022